האם תהליך השתלת השיער עובד?

חשוב להבין על השתלת השיער יש השפעות רבות כל כך על בריאות אישית הן פיזית
והן רגשית, זה באופן טבעי מוביל שאילתות במוחם של אנשים
עומדים לעבור את זה. אחת השאלות שנשאלו
היא כמה עולה השתלת שיער. שאלה נוספת
שנשאלת לעתים קרובות היא כמה זמן נמשך השתלת שיער?

השתלת השיער איך זה עובד?

עמאן היא עיר הבירה של ירדן וזה המקום שבו בירת השתלת השיער של העולם (HTOW)
ממוקם. אזור עמאן של ירדן ידוע ביופיו הציורי והוא פופולרי מאוד בקרב
מוקדי תיירות. כאן ממוקמת בירת השתלות של העולם.
לכן, לפני ההליך מתרחש, המרפאה צריכה לוודא כי המטופל
הוא מועמד טוב להשתלת שיער. לשם כך, הם עורכים סדרה של בדיקות כדי לקבוע אם המטופל אכן מתאים לטיפול.

השתלת השיער הרדמה מקומית

כמה ימים לפני היום המתוכנן של הניתוח, המטופל מומלץ
על ידי הרופא שלו לשתות קצת הרדמה מקומית.
הסיבה לכך היא שהוא יכול להיות שיש איזה תגובה
אלרגית אם הוא מנוהל עם הרדמה כללית. עם זאת,
הרדמה מקומית היא הכרחית להשתלת שיער כמו ההרדמה
המקומית מספק אחיזה טובה יותר על הקרקפת ואת העצבים וזה חיוני במהלך הליך השתלת שיער.

במהלך הזמן המתוכנן לניתוח, המרפאה תצטרך תחילה לעשות הרדמה הריאה כדי להרדים את הקרקפת. לאחר מכן, המטופל יתבקש להתפשט עד לתחתונים ולשכב על אלונקה. בשלב הבא, החלק האופרטיבי יוכנס והקרקפת תעסה בשמפו תרופתי. הקרקפת היא להיות ניקוי יבש לחלוטין לפני להיות מכוסה עם גיליון פלסטיק כדי למנוע זיהום.

השתלת השיער הרדמה מקומית

טיפול בהרדמה מקומית פשוט וקל

לאחר הניתוח, המטופל יקבל הרדמה מקומית והוא יוכל לחזור הביתה לאחר פגישה אחת. בנוסף לקרקפת, האזורים שטופלו כוללים גם את הגבות והשפתיים. אם הפעלה אחת אינה מטפלת במספיק אזורים בפנים, הפעלות נוספות מתוזמנות עד להשגת התוצאות הרצויות. עם זאת, אם נדרשת יותר ממפגש אחד, הם מתוכננים כל שבועיים עד ארבעה שבועות ברציפות.

דבר חשוב אחד שיש לזכור הוא כי עמאן אינה הליך יעיל עבור כל החולים הסובלים התקרחות. ייתכן כי המטופל יפתח סוג כלשהו של תופעות לוואי, כמו אדמומיות מוגזמת או מרדרד או הצטלקות, אשר עשוי לנבוע משימוש בהרדמה מקומית. לכן חשוב לדון בכל התוצאות האפשריות עם הרופא. עמאן דורשת גם תקופת החלמה ארוכה, שכן לוקח זמן עד שהגוף מתאושש מהניתוח. כמו כן, המטופל צריך לחזור לשגרה היומית הרגילה שלו לפני תחילת פגישה נוספת כדי למנוע את האפשרות לפתח זיהומים או תופעות לוואי אחרות.

עוד מאמרים בנושא בריאות:

הטכנולוגיות המודרניות

עם קידום הטכנולוגיות המודרניות, השתלת זזקיקי השיער כעת ניתן לבצע בשיטות פולשניות פחות למזער את הסיכונים והסיבוכים הקשורים בהליך. מאז טכנולוגיית מיקרוכירורגיה התפתחה בשנים האחרונות, הליך השתלת שיער יכול להתבצע בפחות זמן עם פחות אי נוחות. השיטה הפופולרית ביותר בשימוש על ידי מרכזי בריאות מודרניים היום ידועה בשם חילוץ יחידת זקיקים. המכונה גם FUE, הליך זה כרוך בשימוש במחט סטרילית מוכנס לתוך כל זקיק בודד כדי להסיר אותם בנפרד. בגלל כלי microsurgery הם הרבה יותר קטנים מאלה המשמשים בשנים עברו, הליך זה הוא פחות פולשני ולכן יש סיכון נמוך יותר של סיבוכים.

גנטיקה

כאמור, נשירת השיער נגרמת על ידי מספר גורמים, כגון גיל, גנטיקה, ומחלה. גורמים אלה יכולים להוביל להקריחות בדרכים שונות. למרות התקרחות גברית ניתן לטפל ביעילות, נשים לעתים קרובות לחוות התקרחות דפוס הנשי כי הוא מטופל בקלות רבה יותר. בנוסף, אנשים מסוימים עלולים להתקרח לאחר אירוע טראומטי, כגון אובדן הורה או תאונה מתישה. אם אתם שוקלים השתלת hair , איש המקצוע הרפואי שלכם יערוך מספר בדיקות כדי לקבוע אם הליך זה נכון עבורך.