חוף פארוס בעיר מיקונוס

בביקור באי, המלצה היא לטייל במפרץ אמודי כדי ליהנות מטבילה קרירה בים או אם אתם מעדיפים קצת כיף בשמש, עליכם בהחלט להכות את "חוף פארוס". על החוף החולי הזה, העיר מיקונוס נראית מהמים התכולים והיא המקום האידיאלי לתפוס מרגריטה או כמה מוחיטו וליהנות מהרצועה הארוכה של חול לבן עם מים בצבע טורקיז. העיירה מיקונוס היא המקום היחיד בו תמצאו אדריכלות "מיקוניה ישנה אמיתית" .

עוד מידע על חוף פארוס

בנוסף למסעדות ובתי קפה צבעוניים רבים. עובדה מהנה היא שמפרץ אמודי, שמלא בכל מיני דגים, התפרסם בזכות הסרט "החוף" משנת 2000. בצד המזרחי של האי, העיירה סימי נגישה רק במטוס או במעבורת. זהו גן עדן לחובבי השמש וגם לחובבי האוכל. מצד אחד תמצאו חוף ארוך עם שפע טחנות רוח שמחזירות את הקסם של האי. בצד השני, תוכלו למצוא מנות יווניות רבות, כולל דג כחול טרי, טונה, סרטנים ותמנון. אם אינכם חובבי פירות ים, תוכלו למצוא גם ארוחות ללא פירות ים. טיפ שכדאי לזכור בזמן האי הוא לצלם תמונות רבות של המים הצלולים והיפים של הים האגאי.

מקור: giphy.com

עבור המשקה COCKTAIL

מיקונוס

חוף פארוס ברים וטרקלינים בסגנון בוטיק.

הבר Storytellers הוקם בשנת 2012 וכאן נולד קוקטייל החתימה של מיקונוס טאון. בעלי הבר מעדיפים לא לקרוא לזה קוקטייל אלא אגרוף. כל משקה נעשה לפי הזמנה והתפריט מעוצב תוך התחשבות במאפייני המוצר. משקה אופייני לבר כולל 1 ½ אונקיה של וודקה, ½ אונקיה של Cointreau, ½ אונקיה של מיץ לימון, ½ אונקיית טל דבש ו 6 אונקיות של מים טוניק. בר הסיפורים מגיש לא יותר משישה קוקטיילים מדי יום ואפילו הברמנים בקיאים. במהלך הביקור שלך, אולי אפילו תפגוש את המנהל ואת הברמן, מכיוון שכל מי שעובד שם מכיר את המוצר שהם מוכרים. למי שיש שן מתוקה חזקה, "טל הדבש" הוא המשקה המושלם להרוות את צמאונכם. מיוצר עם מחית תות, ליקר דובדבנים, דבש ולימון, הטעם ישאיר אתכם אומרים "מממ". בעיר מיקונוס תוכלו למצוא את כל הקוקטיילים הללו ועוד רבים אחרים.

מקור: tellmytrip.com

לקוראת השמש

טרסות חיצוניות.

מזג האוויר בעיר מיקונוס

רוב המקומיים והתיירים מבלים את רוב יומם על החוף, אך מזג האוויר בעיר מיקונוס הוא נהדר כל השנה, כך שקצת פינוק אף פעם לא כואב. עם למעלה מ -16 טרסות חיצוניות לבחירה, תוכלו בהחלט למצוא מקום מרגיע לצפות בשקיעה, קוקטייל ללילה וארוחת בוקר למחרת. בנוסף, זהו אי כך שהמים לעולם אינם רחוקים והלבן והכחול היפה של הים האגאי בצבע טורקיז יוביל אתכם לעולם אחר. העיר מיקונוס ידועה גם בזירת האוכל הנהדרת שלה, כך שאם אתם לא חובבי פירות ים, אז מנה של תמנון, סרטנים או מעדנים אחרים עשויה להיות ההימור הטוב ביותר שלכם לארוחת הערב.