השתלות שיניים ביום אחד – המדריך המלא

השתלות שיניים ביום אחד נשמעות כמו פנטזיה, אבל הן באמת אפשריות. הן היו זמינות בשנות החמישים, ומאז הטכניקות רק השתפרו. וכן, אפשר לגמרי להשתיל שן חדשה תוך שעה ללא ביקור מילוי.
אז מה בדיוק קורה כאשר מטופל קובע את התור להליך ניתוחי פה? ראשית, על המטופל להיפגש עם רופא השיניים שבחר ולדון בכל חשש או נושא שיש לו. לאחר מכן רופא השיניים יקבל את ההחלטה האם השתלות שיניים הן האופציה הטובה ביותר או לא, ואם כן הוא או היא יקבעו התייעצות. הפגישות נעשות בדרך כלל בהפרש של שבוע.
רופא השיניים ישתמש בסוגים שונים של חומרי שיניים כדי ליצור שיניים תותבות לכתרים המושתלים ומבנים אחרים. עקירות שיניים, כתרים וחתיכות תותבות אחרות מונחות לעצם הלסת דרך הפה. התהליך נמשך בדרך כלל בין שעה לשעתיים. עם זאת, טיפולים מסוימים יכולים להימשך זמן רב יותר.
לאחר שתוזמן הייעוץ שלך, יהיה עליך להיות מוכן ליום עצמו. הליכי שיניים עלולים לגרום לאי נוחות מסוימת.

איך להתכונן להשתלות שיניים ביום אחד?

אם אתה לא רגיל להירגע, אתה עלול להיתקל בקשיי נשימה בתאריך שנקבע. אבל היה סמוך ובטוח, אף אחד לא מרגיע אותך בזמן הטיפול שלך. הרגעה שתקבלו תעזור לכם להפחית חרדה כלשהי, ולהתכונן לניתוח ללא כאבים. לאחר כניסת ההרגעה לתוקף, רופא השיניים שלך יראה לך כיצד להתלבש כראוי ולהשתמש בציוד הנדרש.
יופיע לך גם כיצד להתמודד עם הפה שלך לפני תחילת ההליך. במהלך תקופה זו, ככל הנראה תינתן לך הרדמה מקומית. זה יכול להיות מעורבב עם חומר הרדמה אם אתה עובר ניתוח גדול. רוב רופאי השיניים ממליצים למטופליהם להתחיל את תהליך הריפוי בלילה לפני שהם קובעים את הפגישה הראשונה שלהם. ברגע שעקירת השן תתחיל, סביר להניח שרופא השיניים ישים אותך להשגחה כדי לעקוב אחר כל הסיבוכים או הבעיות שמתעוררות במהלך ההליך.
שלא כמו תותבות קונבנציונליות שמתאימות מאחורי הלסת התחתונה שלך, שתלים דנטליים יתאימו מאחורי הלסת העליונה שלך.
מעוניינים לדעת מחיר שתלים דנטליים? לחצו על הקישור

השתלות שיניים ביום אחד

תהליך ההחלמה

לאחר שהעצמות התמזגו לחלוטין עם עמודי הטיטניום המחזיקים אותן במקומן, הפה שלך ייראה רגיל. השתלים עצמם יהיו גלויים כאשר השיניים הטבעיות שלך נפתחות. לכן, לא תצטרך ללבוש שיניים תותבות מסורתיות כדי לתמוך במוצבים.
להשתלות שיניים ישנם יתרונות רבים. כאשר אתה לובש עמדת שתל, הסיכון לפתח זיהום מתבטל. כתוצאה מכך תחוו פחות כאב וזמן החלמה מהיר יותר. אם אתה סובל מאובדן עצם חמור, אתה עלול להיות בסיכון מוגבר לזיהום. תהליך הריפוי נוטה להיות מהיר יותר מאשר בהליכים מסורתיים, כך שיהיו לך שיניים בריאות ובטוחות יותר בבוקר.
השתלת שיניים מומלצת למי שסבל משן אחת שיש להחליף, או שתיים או יותר שיניים שאבדו. טיפול זה מאפשר לך לקבל שיניים בריאות ליום אחד. מכיוון שלא מדובר בהליך כירורגי, תוכלו לבצע השתלות שיניים ביום אחד ולחזור לעבודה למחרת. רופא השיניים שלך יגיד לך כמה זמן ההליך ייקח על המקרה הספציפי שלך.

מה היתרונות בטיפול שיניים ביום אחד?

שתלים דנטליים קלים יותר לשמור על היגיינת הפה שלך. אין זה אומר שעליך להתעלם מרופא השיניים שלך כאשר הוא נותן לך עצות בנוגע להיגיינת הפה. רופא השיניים שלך יסביר בקפידה כיצד שתלים ביום אחד יכולים לשפר את היגיינת הפה שלך ולעזור לך למנוע אובדן עצם, אחד האיומים הגדולים ביותר על בריאותך הכללית.
השתלות שיניים ביום אחד מציעות מספר יתרונות לחולים. לא תצטרך לבלות שעות בכיסא רופא השיניים שלך או בהרדמה, לחכות להשתלות מסורתיות ולטיפול שורש שיניים וכמובן לא תצטרך לבלות זמן רב במשרד ותוכל לחזור ליהנות מהחיים שלך קצת יותר מהר.
שתל הוא הפיתרון הטוב ביותר למי שסובל משיעורים חסרים. ניתן למזער את הכאב ולמנוע את הסיכוי לזיהום. ההליך בטוח מאוד והוא יעיל ביותר לבסס את החיוך הטבעי של המטופל. בעזרת הליך שיניים כל על 4 המתבצע ביום אחד, תוכלו לחייך לכל אחד מבלי להרגיש מודעים לעצמכם, ובקרוב תוכלו לחייך לכל מי שתפגשו.